Vill du vara med och göra podden Ung i Bengan 2.0?

Vi söker dig som är mellan 13-20 år, pratsam, nyfiken och som gärna diskuterar. Vårens poddavsnitt av Ung i Bengan har gjort succé med lite mer än 280 lyssnare bara på första avsnittet. Nu vill vi höra era berättelser om vad ni brinner för! Vilka fritidsintressen har du som får dig att må bra? Hur är det att vara ung här? Var med och gör Ung i Bengan 2.0 en podd av ungdomar för ungdomar!

Vill du vara med och podda anmäl dig senast den 25 oktober via formuläret här nedan.

De som anmäler sig kommer att få ett bekräftelsemejl med inbjudan till ett uppstartsmöte den 11 november klockan 18.00-19.00. Så boka gärna in tiden redan nu. Dela och/eller tipsa även dina kompisar om Ung i Bengan 2.0.

Podden kör igång i slutet av januari 2019! Begränsat antal medverkande, först till kvarn.

Anmäl dig omgående i formuläret här nedanför.

Jag vill vara med och starta en podd!
User information

Motivera varför du vill vara med och starta podden.

Kontakt

Petra Olsson
Fritidsledare
petra.olsson@bengtsfors.se

Skriv ut
Senast uppdaterad: 19 september 2019
Sidan publicerad av: Sofia Magnusson